רשלנות רפואית במעקב הריון

הטכנולוגיה המודרנית בתחום הרפואה מאפשרת לרופא לבצע בדיקות גנטיות להורים ולעובר, על מנת לזהות מבעוד מועד סיכונים למחלות גנטיות בהריון. כמו כן, כיום ניתן לבצע מעקב אחר התפתחות העובר ואחר מצבם הרפואי הן של העובר והן של האישה ההרה. בדיקות אלו הן בעלות חשיבות רבה ובאמצעותן ניתן לטפל במחלות המסכנות את העובר ואת היולדת, לאתר מומים של העובר, ולעתים אף לזהות מבעוד מועד מצבים המצדיקים הפסקת הריון או דילול עוברים.הטבע חזק מכל רופא - לעתים תינוק נולד עם מום שלא היה ניתן לזהותו בבדיקות מעקב הריון ואישה סובלת מסיבוכי הריון בלתי נמנעים, אפילו בעת בירור רפואי מקצועי. ברם, נשים ויילודים שנפגעו עקב התרשלות, לא תמיד יודעים שהצוות הרפואי שביצע את מעקב ההריון התנהל בצורה רשלנית ושהיה בידיו למנוע את סיבוך ההריון, אם היה מתנהל אחרת.


אנו מטפלים בתביעות רשלנות רפואית בהריון, בגין סוגים שונים ומגוונים של רשלנות במהלך מעקב הריון: בשלבי הייעוץ הגנטי, בבדיקות חשובות במהלך ההריון (חלבון עוברי, שקיפות עורפית, סקר מערכות ועוד), בכשל בביצוע עיכוב לידה, השראת לידה או זירוז לידה, בכשל בזיהוי מצוקה עוברית ובנסיבות אחרות.

במסגרת הטיפול אנו דואגים לחוות דעת מקצועיות של טובי הרופאים במדינה בתחום רפואת אם ועובר ובתחומי רפואה נוספים רלוונטיים.


בזכות הניסיון הרב בייצוג מוסדות רפואיים ברשלנות רפואית, משרדנו מחזיק בידע רב ויכולת מוכחת בניהול תביעות רשלנות רפואית מורכבות מעין אלו.


אנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו בנושא רשלנות רפואית במעקב הריון ובנושאים משפטיים אחרים.

צרו איתנו קשר בטלפון 03-6979489.

תוכלו אף למלא פרטים בעמוד צור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.