עורך דין נזיקין

חוזים

משרדנו מטפל בעריכת חוזים מסחריים ועסקיים, ליווי בעסקאות וניהול משא ומתן וכן ייצוג בתביעות חוזיות ובסכסוכים עסקיים.

אנו מאמינים שחוזה טוב הוא חוזה שלאחר חתימתו לא רואה עוד אור יום. החוזה, כבר בשלבי עריכתו, מגדיר את היחסים העסקיים בין הצדדים, עונה על כל השאלות הקיימות במעמד חתימתו וכן על רוב השאלות שעלולות לצוץ בעתיד.


לפי גישתנו, עריכה מקצועית של חוזה דורשת בקיאות בדין הרלוונטי, ליווי חשבונאי מתאים לצורך בחינת כדאיות העסקה על היבטי המס שלה, וכן מיומנות רבה בניהול משא ומתן.

משרדנו מקיים שיתוף פעולה הדוק עם משרדי רואי חשבון ויועצים עסקיים. אנו מסייעים ללקוח בתכנון העסקה, בחינת כדאיותה הכלכלית ותרגום העסקה לחוזה משפטי מחייב, בעל מנגנוני אכיפה יציבים.

במידת הצורך, אנו ננהל עבור הלקוח משא ומתן עם הצדדים האחרים לעסקה, במטרה לקדם את העסקה ולהוציאה לפועל, תוך שימור האינטרסים של הלקוח.

לקוחותינו מעידים כי משרדנו נמנע מניסוח הסכמים דרקוניים המביאים לפיצוץ עסקאות. אנו מגלים גמישות רבה בניסוח הסכמים, באופן בו ניתן להביא לחתימת הסכם מוצלח המגלם את האינטרסים של הלקוח, מבלי להרתיע את הצד השני.

במקרים בהם מתגלה הפרה של הסכם, או במקרים בהם קיימת אי הבנה לגבי תנאי ההסכם, משרדנו מייצג את הלקוח החל משלבי המשא ומתן, דרך ייצוג בתביעה בבית המשפט (בין אם מצד התביעה ובין אם מצד ההגנה) ועד לקבלת פסק דין.